Je bent ingelogd op het besloten deel van BWV de Eem. Vraag of opmerking hierover? E-mail deze s.v.p. naar tci.[antispam].@bwvdeeem.nl . Dank je wel!


   dinsdag   Type

Vanaf tot Soort Type Naam Reden
Totaal: 30
21 jul 18:00 25 jul 21:00 Kwak C4x+ Vos, David Alg. reservering
21 jul 18:00 25 jul 21:00 Ibis 2x Vos, David Alg. reservering
07:45 09:15 Roepiroepi 1 Bontekoning, Liesbeth Alg. reservering
08:00 09:30 Kleine Jager 1 Groenestein, Marga Alg. reservering
08:00 09:15 Nimmerzat 1 Bakker Loor, Pem Alg. reservering
08:05 09:30 Wulp 1 Lantsheer, Henri Alg. reservering
08:30 09:45 Aalscholver C2+ Holthe, Arthur van Alg. reservering
09:00 10:00 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Steen-van Krieken, Antonette Alg. reservering
09:45 10:45 Drieteenmeeuw (C3+/C4-) C3x+/C4x- Waal, Wil de Alg. reservering
09:45 10:45 Visarend C3x+ Smit, Wim Alg. reservering
10:00 11:00 Zwarte Zwaan C4x+ Pater, Bert Alg. reservering
10:00 11:00 Hollandse Kwaker (Tot 75kg gem.) C4x+ Wever-Elbers, Louise Alg. reservering
10:00 11:00 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Boom, Bas van den Alg. reservering
10:30 11:30 Kokopelli C4x+ Cornelissen-Groenensteyn, Janny Alg. reservering
19:00 20:00 Kokopelli C4x+ Deichmann, Inge Alg. reservering
19:00 20:30 Visdief 1 Kuiper, Mariska Alg. reservering
19:00 20:30 Roepiroepi 1 Graaf-van 't Hof, Karin de Alg. reservering
19:00 20:15 Guus Geluk 1 Lemmers, Jose Alg. reservering
19:15 20:15 Kluut Liteboat Mariën, Roel Instructie
19:15 20:15 Suikerdiefje Liteboat Mariën, Roel Instructie
19:15 20:15 Kanoet Liteboat Mariën, Roel Instructie
19:15 20:15 Rietzanger Liteboat Mariën, Roel Instructie
19:30 20:30 Zwarte Zwaan C4x+ Deichmann, Inge Alg. reservering
19:30 20:30 Drieteenmeeuw (C3+/C4-) C3x+/C4x- Deichmann, Inge Alg. reservering
19:30 20:30 Aalscholver C2+ Bleijerveld, Nathalie Alg. reservering
19:30 20:30 Waag C2x+ Esch, Henk van Instructie
19:45 20:45 Kleine Zwaan 2x Bunt, Natasja Alg. reservering
19:45 20:45 Bestevaer 2x Bunt, Natasja Alg. reservering
20:00 21:00 Frans Scholtze 8x+ Knijnenburg-Timmer, Ingrid Alg. reservering
20:00 21:00 Kloek 4x+ Knijnenburg-Timmer, Ingrid Alg. reservering