Je bent ingelogd op het besloten deel van BWV de Eem. Vraag of opmerking hierover? E-mail deze s.v.p. naar tci.[antispam].@bwvdeeem.nl . Dank je wel!


   woensdag   Type

Vanaf tot Soort Type Naam Reden
Totaal: 43
07:20 08:20 Wielewaal 1 Stokkermans, Frans Alg. reservering
07:20 08:20 Flierefluiter 1 Ubels, Frederieke Alg. reservering
07:35 08:35 Guus Geluk 1 Klaassen, Koen Alg. reservering
07:35 08:35 Blauwborst 1 Rossem, Harold van Alg. reservering
07:35 08:35 Kleine Jager 1 Lantsheer, Henri Alg. reservering
08:20 09:20 Witgatje 1 Vos, David Alg. reservering
08:20 09:20 Papegaaiduiker 1 Vos, David Alg. reservering
08:20 09:20 Pijlstaart 1 Dorrestijn-Nonnekes, Marjan Alg. reservering
08:20 09:20 Flierefluiter 1 Ubels, Frederieke Alg. reservering
08:20 09:20 Nimmerzat 1 Wardt-van Valkengoed, Carolien van der Alg. reservering
08:35 09:35 Visarend C3x+ Haagen-Overduin, Lineke van Alg. reservering
08:35 09:35 Klein Jantje 1 Hartog, Loes Alg. reservering
08:35 09:35 Kleine Jager 1 Lantsheer, Henri Alg. reservering
08:35 09:35 Blauwborst 1 Rossem, Harold van Alg. reservering
08:35 09:35 Drieteenmeeuw (C3x+/C4x-) C3x+/C4x- Stalenhoef, Corry Alg. reservering
08:57 09:56 Extra lid aanwezig - 1 Aanwezigheid 1 -5 Gelijsteen, Lies Alg. reservering
09:05 10:05 Roerdomp C1 Hart, Annelies Alg. reservering
09:05 10:05 Woffer C1 Wever-Elbers, Louise Instructie
09:05 10:05 Reiger C1 Groenestein, Marga Alg. reservering
09:05 10:04 Bestevaer 2x Hamberg, Hildebrand Alg. reservering
09:05 10:05 Wiersma2020 C4x+ Stals, Bert Alg. reservering
09:20 10:20 Woudaapje C1 Bontekoning, Liesbeth Alg. reservering
09:30 10:30 Stormvogel Coach- en reddingsboot Holthe, Arthur van Instructie
09:35 10:35 Smient 1 Bruijn, Landra de Instructie
09:35 10:35 Roepiroepi 1 Koenen-Nap, Nicole Instructie
10:05 11:04 Bestevaer 2x Gorkum, Joke van Alg. reservering
10:05 11:05 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Holthe, Arthur van Instructie
10:20 11:20 Waag C2x+ Wijnans, Arthur Alg. reservering
10:57 11:56 Extra lid aanwezig - 2 Aanwezigheid 1 -5 Bijl, Mieke Alg. reservering
11:05 12:05 Drieteenmeeuw (C3x+/C4x-) C3x+/C4x- Ribbens, Annelies Alg. reservering
11:05 12:05 Zwarte Zwaan C4x+ Holthe, Arthur van Instructie
13:20 14:20 Wiersma2020 C4x+ Deichmann, Inge Alg. reservering
16:05 17:05 Drieteenmeeuw (C3x+/C4x-) C3x+/C4x- Vermande, Henk Alg. reservering
18:00 21:00 Slechtvalk Zeil Polyvalk Stals, Bert Alg. reservering
19:00 22:00 Wilde Makou Zeil RS Venture Akkermans, Jaap Alg. reservering
19:00 22:00 Big Bird Zeil Randmeer Baarn Weijers, Theo Toertocht
19:00 22:00 Buizerd Zeil - Boten bij Eemmeer Bijl, Mieke Alg. reservering
19:05 20:05 Drieteenmeeuw (C3x+/C4x-) C3x+/C4x- Statema-Nell, Margreet Alg. reservering
19:20 20:20 Witgatje 1 Vriend, Anton Alg. reservering
19:20 20:20 Kleine Jager 1 Dijkstra, Frank Alg. reservering
19:30 22:00 Recover ZZ-Ruimtes in verenigingsgebouw Witte, Sonja Instructie
19:50 20:50 Visarend C3x+ Schut, Jacolien Alg. reservering
20:05 21:05 De Eem C4+ Wijnen, Mike van Alg. reservering