Je bent ingelogd op het besloten deel van BWV de Eem. Vraag of opmerking hierover? E-mail deze s.v.p. naar tci.[antispam].@bwvdeeem.nl . Dank je wel!


   woensdag   Type

Vanaf tot Soort Type Naam Reden
Totaal: 40
07:30 09:00 Drieteenmeeuw (C3+/C4-) C3x+/C4x- Thiadens, Albert Alg. reservering
07:30 08:45 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Thiadens, Albert Alg. reservering
07:30 08:45 Lepelaar 2x Thiadens, Albert Alg. reservering
07:45 09:45 Wulp 1 Rossem, Harold van Alg. reservering
08:00 10:00 Dodaars 1 Wesdorp, Cees Alg. reservering
08:00 10:00 Noordse Stern 1 Klaassen, Koen Alg. reservering
08:15 09:45 Bestevaer 2x Groenestein, Marga Alg. reservering
08:15 09:45 Kleine Jager 1 Groenestein, Marga Alg. reservering
08:30 09:30 Bokje 1 Meiboom, Lies Alg. reservering
08:30 10:00 Aurora 1 Hart, Annelies Alg. reservering
08:30 09:30 Nimmerzat 1 Tom, Alexandra Alg. reservering
08:30 09:30 Harlekijneend (BS) 1 Kraakman, Renske Alg. reservering
08:45 10:00 Roepiroepi 1 Bontekoning, Liesbeth Alg. reservering
08:45 09:45 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Herwerden, Jur van Alg. reservering
08:45 10:15 Kloek 4x+ Hoogesteger, Petra Alg. reservering
08:45 10:00 Roodhalsfuut 1 Beek, Elsbeth van Alg. reservering
08:45 09:45 Visarend C3x+ Gelijsteen, Lies Alg. reservering
09:00 10:00 Rietzanger Liteboat Turennout, Sietse van Alg. reservering
09:00 10:30 Snor Coach- en reddingsboot Brink, Bert van den Instructie
09:00 10:00 Kluut Liteboat Bontekoning, Liesbeth Alg. reservering
09:00 10:00 Suikerdiefje Liteboat Hart, Annelies Alg. reservering
09:15 10:15 Kwak C4x+ Dresscher, Nand Alg. reservering
09:30 10:30 Zwarte Zwaan C4x+ Mensink, Marijke Alg. reservering
09:30 10:30 Kokopelli C4x+ Merks, Paola Alg. reservering
09:30 10:30 Drieteenmeeuw (C3+/C4-) C3x+/C4x- Koenen-Nap, Nicole Alg. reservering
09:45 10:45 Visarend C3x+ Stalenhoef, Corry Alg. reservering
09:45 11:00 Bestevaer 2x Bueren, Kees van Alg. reservering
10:00 11:00 Hollandse Kwaker (Tot 75kg gem.) C4x+ Ribbens, Annelies Alg. reservering
10:30 16:30 Zwarte Zwaan C4x+ Vos, David Alg. reservering
10:30 11:30 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Wijnans, Arthur Alg. reservering
18:00 21:00 Buizerd Zeil - Boten bij Eemmeer Bijl, Mieke Alg. reservering
19:00 20:00 Pikkewijn (C2X+/C3X-) C2x+/C3x- Sikkema, Karen Alg. reservering
19:00 20:00 Slechtvalk Zeil Polyvalk Kamstra, Martine Instructie
19:10 20:30 Kanoet Liteboat Vlerk, Maarten van der Alg. reservering
19:15 20:15 Waterspreeuw 1 Boontjes, Niels Alg. reservering
19:30 20:35 Drieteenmeeuw (C3+/C4-) C3x+/C4x- Waal, Wil de Alg. reservering
19:30 20:30 Zwarte Zwaan C4x+ Daniëls, Angelien Alg. reservering
19:30 20:55 Rietzanger Liteboat Twillert, Mennie van Instructie
19:30 20:55 Kluut Liteboat Twillert, Mennie van Instructie
19:30 20:30 Visarend C3x+ Haselager-Stalenhoef, Marion Alg. reservering